נמטסה
נמטסה

press to zoom
סדנא
סדנא

press to zoom
_MG_7772-2
_MG_7772-2

press to zoom
נמטסה
נמטסה

press to zoom
1/7

אהלן ונמסטה! אני שחף בנדרקר, נולדתי בנס ציונה לפני 34 שנים. 
גדלתי בבית שאהב לבשל ולאכול. בילדותי גדלתי סביב המטבח ההודי שהביא אבי ולמטבח העיראקי שהביאה אימי. 
עוד בשנותיי הראשונות אני זוכר את עצמי במטבח עם אמא שלי, מערבל, בוחש, טועם ובעיקר עושה הרבה בלאגן במטבח של אמא.. (:

לאחר שהשתחררתי מהצבא, טסתי לארה"ב ושם התחיל מסע שטרם הסתיים.. יחד עם המסע, נוצר לי רומן חדש לגמרי עם האהבה לבישול, התחלתי לארח ולבשל לחברים. אז גיליתי את המתנה הגדולה ביותר שיש באוכל, היכולת לשמח אנשים בעזרת האוכל! גיליתי איך בעזרת חוש הטעם והריח אפשר לרגש אנשים..
במשך 6 שנים נדדתי בין יבשות, גרתי בארה"ב, בגרמניה, ופינלנד. טיילתי גם בדרום אפריקה, בדנמרק, אוסטריה, הולנד, ביוון ומקסיקו. זכיתי לחוות ולחיות תרבויות שונות ומגוונות, ובכולן היה זה האוכל והמפגש של האנשים איתו, שעניין אותי יותר מהכל.
אך היה זה רק כאשר הגעתי בפעם הראשונה להודו, מקום לידתו של אבי, שגיליתי מחדש את המטבח ההודי והתאהבתי בו באמת.

מאז עבר כבר יותר מעשור,  מיום ליום אני ממשיך ללמוד ולהתנסות בסוגי מטבחים שונים, אך המטבח ההודי תמיד יישאר הקרוב ביותר לליבי ולשוני. 

מאז הפעם הראשונה שלי בהודו, כבר חזרתי עוד 3 פעמים (והיד עוד נטויה), וכל פעם אני מתרגש ומגלה עוד ועוד על המטבח ההודי (ועוד כמה באמת יש לי ללמוד).

 

מאז שנת 2015 אני מבשל (וממשיך לחקור), באופן מקצועי את המאכלים המופלאים של 
אני מרגיש שאני זוכה במתנה גדולה, בכל פעם שניתנת לי האפשרות לרגש אנשים בעזרת אוכל. לשמחתי הרבה, זכיתי לארח ולהאכיל מאות רבות של אנשים ברחבי העולם כולו. בארוחות ביתיות ואינטימיות, במפגשי חברים או משפחה, במסעדות שעבדתי וכן בפסטיבלים ואירועים שונים.
אחד החלומות שלי שעוד יתגשמו, הוא לקחת את שתי האהבות שלי, לבשל ולרגש אנשים, צעד נוסף קדימה. ולפתוח מסעדה הודית אשר פועלת גם כמרכז רוחני, אך היום הזה עוד יגיע.. 
עד אז, אני שמח להזמין אתכם ואתכן להנות מארוחה, סדנת בישול הודית, הזמנת אוכל מוכן, או כל אירוע אחר שדורש  את הטעמים והניחוחות של תת היבשת המדהימה, שאני כל כך אוהב - הודו!