אהלן! אני שחף בנדרקר, נולדתי בנס ציונה לפני 30 שנים. 
גדלתי בבית שאהב לבשל ולאכול. בילדותי גדלתי סביב המטבח ההודי שהביא אבי ולמטבח העיראקי שהביאה אימי. 
עוד בשנותיי הראשונות אני זוכר את עצמי במטבח עם אמא שלי, מערבל, בוחש, טועם ובעיקר עושה הרבה בלאגן במטבח של אמא.. (:

לאחר שהשתחררתי מהצבא, טסתי לארה"ב ושם התחיל מסע שטרם הסתיים.. יחד עם המסע, נוצר לי רומן חדש לגמרי עם האהבה לבישול, התחלתי לארח ולבשל לחברים. אז גיליתי את המתנה הגדולה ביותר שיש באוכל, היכולת לשמח אנשים בעזרת האוכל! גיליתי איך בעזרת חוש הטעם והריח אפשר לרגש אנשים..
במשך 6 שנים נדדתי בין יבשות, גרתי בארה"ב, בגרמניה, ופינלנד. טיילתי גם בדרום אפריקה, בדנמרק, אוסטריה, הולנד, ביוון ומקסיקו. זכיתי לחוות ולחיות תרבויות שונות ומגוונות, ובכולן היה זה האוכל והמפגש של האנשים איתו, שעניין אותי יותר מהכל.
אך היה זה רק כאשר הגעתי בפעם הראשונה להודו, מקום לידתו של אבי, שגיליתי מחדש את המטבח ההודי והתאהבתי בו באמת.

מאז עברו כבר 4 שנים, מיום ליום אני ממשיך ללמוד ולהתנסות בסוגי מטבחים שונים, אך המטבח ההודי תמיד יישאר הקרוב ביותר לליבי ולשוני.
אני מרגיש שאני זוכה במתנה גדולה, בכל פעם שניתנת לי האפשרות לרגש אנשים בעזרת אוכל. לשמחתי הרבה, זכיתי לארח ולהאכיל מאות רבות של אנשים ברחבי העולם כולו. בארוחות ביתיות ואינטימיות, במפגשי חברים או משפחה, במסעדות שעבדתי וכן בפסטיבלים ואירועים שונים.
ועכשיו.. אני לוקח את שתי האהבות שלי, לבשל ולרגש אנשים, צעד נוסף קדימה. אירוח מקצועי עם היעד לפתוח מסעדה הודית אשר פועלת גם כמרכז רוחני, אך היום הזה עוד יגיע.. 
עד אז, אני שמח להזמין אתכם ואתכן להנות מארוחה הודית עם ניחוחות של תת היבשת המדהימה,

 

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
נמטסה